rotimage

S bystřickým zámkem
a Letní Alternativou.

Nonkonformní hudební festival, o který se s láskou staráme pro Město Bystřice pod Hostýnem už od roku 2006. Jednodenní party v duchu nejen alternativní, ale především kvalitní muziky v jedinečném prostředí zámeckých nádvoří.

la02

V Bystřici jsme už přívítali mnoho skvělých jmen. Kapely velké i menší, ale především osobité a kvalitní:

Waltari

Your Letní Alternativa festival (The Summer Alternative festival) is small but great. Next year we would like to come here again to the beautiful little town of Bystřice pod Hostýnem (CZ). The audience applauded us maybe 5 times!!! I can recommend this festival to all musicians! The facilities, stage, logistics, accommodation and overall atmosphere are absolutely excellent and at a professional level. We agreed in the band that today was simply the best concert of the season for us. Thanks!

Kärtsy Hatakka, Waltari

Témìø kompletní kapela

Tata Bojs

Kluci z Hanspaulky vystoupili v roce 2018 před nejpočetnějším publikem v historii Letní Alternativy.

la01

Sunshine

Kapela Sunshine vystoupila jako headliner na první Letní Alternativě v roce 2010.

suns03_01
suns03_02

Prago Union

Parta pražských flinků a floutků Prago Union dokázala svým programem oslovit skalní hiphopery, ale stehně tak i odpůrce. Zároveň zůstávají stále sami sebou. Prago, pyčo!

3-255

Flamengo Reunion Session

Nejslavnější deska československého rocku se jmenuje Kuře v hodinkách, kterou v roce 1972 nahrála kapela Flamengo ve skvělé sestavě v čele se zpěvákem Vladimírem Mišíkem nebo bubeníkem Ernoušem Šedivým. Kapela po nahrávce zanikla, aby se po padesáti letech navrátila pod názvem Flamengo Reunion Session. Kapela k nám přivezla i své klávesy Hammond, obrovské bublající to akvárium plné úžasných zvuků.

3-187

Los Perdidos

Dva bubeníci, ostré kytary, dechová sekce, nekompromisně, ze srdce a jen španělsky = to jsou Los Perdidos. Osmičlenná banda je jednou z nejdéle existujících kapel v našem regionu a s vlastní tvorbou! Většině z vás tuto bandu, která mixuje punk, reggae, rock nebo ska zná a není třeba ji hudebně blíže představovat.

la_p04

Ptaszek a Bužma

Dva staří dobří kamarádi, foukačkář a kytarista, se starým dobrým blues křižují doslova celý svět pouze busem či vlakem. Rytmus pražců mají v krvi, oprýskané patníky cest v očích a trýzeň života vepsanou v srdci. To je blues, blues jak sviňa, blues jak má být...

ptaszek

Dále:

GarageUž jsme domaThe AtavistsPlexisPPUVladivojnaHentai CorporationElectrick MannAcute DoseKubukuVanessaWar reporterDavová psychózaFiktivní ŠílenstvíCatastrofyPazgřivecXIII. stoletíMňága a ŽďorpBlues for the red sunVisací zámek, Čankišou, Sto zvířat, Hudba Praha, The Prostitutes, Našrot, Queens of Everything, Slobodná Európa, Docuku, Lesní zvěř, My funeral, The Decline, 100%, SDRP, Lidská špinavost, Stinka, Homebwoyrasta, Znouzectnost, VPV, Bitch Queens, Wakate, Unholy Preachers, Ciment, Arrogant Twins, Vlasta, Dirty Blondes, Criminal Collection, Masola, Seanné, Macgyver, Deviate me, Frankie & Deadbeats, The Finnaly, Forkupines, Dead pope´s company, Anyway, Angstrom, Dead letters, Langtunes, Slaves of stadium rock

Vy

Děkujeme, že chodíte. Bez vás by to nešlo.

la_p03
la_p02
la_p01
suns03_03

© MMXXIII S EVENTY S.R.O.